Inne

Aby podziwiać wspaniały krajobraz naszej ojczyzny wystarczy znacznie niższa wysokość.

Zastanawiasz się nad wyborem atrakcyjnego upominku? Chcesz zrobić mu miłą niespodziankę i świetne przeżycie? Z całą pewnością na wręczenie krawatu lub perfum było już multum różnych okazji. Jeżeli masz dość tego rodzaju niefajnych i prostych pomysłów pomyśl nad czymś zupełnie innym, a dodatkowo bajecznie ekscytującym. W ofercie naszej firmy mamy lot szybowcem oraz skok na bungee.

 

Takim oto sposobem zdołasz podarować coś lepszego aniżeli kolejny gadżet, który niewątpliwie będzie bezużytecznie leżał głęboko w szufladzie – obdarzysz go niesamowitym przeżyciem, do którego wracać będziecie nie raz we wspomnieniach. Motolotnia jest to niesamowita maszyna, która równocześnie łączy w sobie szybkość zapewnianą przez silnik z niesamowitymi emocjami podczas lotu. Za sprawą tego możemy nieustannie kontrolować kierunek lotu. Voucher taki obejmuje szybki instruktaż pilota z sporym doświadczeniem, który też skrupulatnie ocenia warunki atmosferyczne określonego dnia i decyduje o starcie. Motolotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. metrów nad poziomem morza, żeby wzbić się powyżej tej wysokości wymagana już jest aparatura tlenowa.

 

Aby podziwiać bajeczny krajobraz naszej ojczyzny starczy istotnie niższa wysokość. Jeśli jednostka, której zamierzasz zrobić niezapomniane niespodziankę, lubi dreszczyk emocji skok ze spadochronu bez wątpienia zapewni dawkę wrażeń. Skok odbywa się pod pieczą profesjonalnego instruktora, który czuwa nad najwyższym bezpieczeństwem uczestnika. Podarunek dla niego wcale nie musi być prosty. Wręcz prezent dla niego – wspaniały lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *