Dom,  Inne,  Nieruchomości

Centralne odkurzacze firmy Beam to nowoczesne sprzęty.

Szufelki automatyczne to innowacyjne urządzenia, a sprawą których sprzątanie wwielkich powierzchni stało dużo łatwiejsze i szybsze.  Towary firmy BEAM to dzisiaj jedne z najlepszych i najnowocześniejszych pośród produktów, które znaleźć można na rynku. Odkurzacze Beam mają cykloniczny system filtracji, który pozwala zatrzymać do 98% najdrobniejszych cząsteczek. Zrezygnowano w nich z zastosowania worków na śmieci co pozwala zapobiec kontaktu z wciągniętymi nieczystościami.

Szufelki automatyczne to wspaniałe zastosowanie tam gdzie szybko zbierają się nieczystości, czyli w kuchni albo w przedpokoju przy półce z obuwiem. W momencie kiedy chcemy pozbyć się zebranych śmieci wystarczy wcisnąć przycisk a system zassie nieczystości znajdujące się przy wlocie odkurzacza centralnego.
Szufelki automatyczne posiadają niesłychanie dużo zwolenników, bo umożliwiają zachować dom w porządku. Szufelki automatyczne często montuje się pod meblami, ale istnieje możliwość także zainstalować je w ścianie, co jest o wiele bardziej trudne, ponieważ wymaga wykuwania otworu w ścianie.

Odkurzacze centralne cyclovac to odkurzacze charakteryzujące się wielką odpornością na wszelkie uszkodzenia oraz dodatkowo świetnymi parametrami. Sprzęty tej marki posiadają dużą siłę ssącą, a jednocześnie wyróżniają się niezwykle cichą pracą. Nie tylko prędko posprzątamy nim olbrzymie powierzchnie, niemniej jednak również skutecznie będziemy mogli pozbyć się nieczystości z dywanów. Warto zaznaczyć, iż marka cyclovac daje 10 lat gwarancji na własne urządzenia a dodatkowo gwarantuje serwis przez 5 lat od momentu zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *