Inne

Codzienny horoskop.

Na co dzień, chociaż wkręceni w schematy powszechnego kieratu, sporo rzeczy wykonujemy z myślą o niedalekich zdarzeń. W zeszłych tygodniach, zdominowanych problemem pandemii, wiele osób czuje przygnębienie wywołany różnorodnymi zakazami. Konieczność zrezygnowania z regularnych aktywności na myśl zajęć zastępczych, odczuwanie izolacji, problemy w przemieszczaniu się, a głównie brak bezpośredniego kontaktu z znajomymi widywanymi każdego dnia to zastrzeżenia, które obniżają nastrój.

 

Najgorsza do zniesienia jest jednak niepewność dnia jutrzejszego. W dobie, kiedy wynagrodzenia pracowników są obniżane, a niektórzy tracą pracę, w momencie gdy wręcz duże i ustabilizowane materialnie firmy zapowiadają masowe zwolnienia, przyszłe dni staja się mocniej niepewne. Obawa o jutro jest możliwość jednakże okiełznać. Wyjątkowo wspomagający może się tu okazać codzienny horoskop.

 

Przewidywanie pozytywnych szczegółów w dzisiejszej rzeczywistości sprzyja realistycznemu myśleniu o teraźniejszych sprawach, bez kłopotliwego strachu o to, co w przyszłości. Skupienie na dniu dzisiejszym oraz jej wyzwaniach wzmacnia do działania a także przezwyciężania problemów. Przepowiednie pełnią podobną funkcję, najczęściej korzystnie oddziałując na poszczególną osobę. Wszystkie wskazane dylematy oraz komplikacje stają się na skutek nim oswojone, a poprzez to łatwiej samemu z nimi dać rade. Bardzo podobnie działać może normalny horoskop. Myślenie o następnych przyszłych zdarzeń, jakiej bezdyskusyjne szczegóły są już popularne czy spodziewane, zmniejsza przerażenie przed nią a także dobrze wpływa na psychikę, eliminującnieprzydatne napięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *