Auta, motocykle

Czy sława wróżb, amuletów nie słabnie?

Żyjemy w XXI wieku, otoczeni wspaniałą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie ręki, obserwujemy postęp sztucznej inteligencji, zaś urządzenia, które nosimy w kieszeni, mają moc obliczeniową kilkukrotnie przekraczającą możliwości komputerów użytych przez nas. Czy myśleliście kiedykolwiek dlaczego mimo tego całego postępu technologicznego i innowacji dostępnych dla każdego, nie zmniejsza się sława wszelkiego typu ezoteryków, wróżek, magów czy uzdrowicieli działających na skraju magii, alchemii oraz zielarstwa?

Czy sława amuletów, wróżb czy usług rodzaju magia miłosna nie słabnie jedynie ze względu na desperację ludzi, którzy to w niełatwych momentach zwracają się dosłownie po najbardziej absurdalną poradę? Nie łatwo jest odpowiedzieć na takie pytania. Pomimo całej edukacji którą mamy o naszym świecie, mimo naukowych odkryć i globalnej sieci dalej nie potrafimy objaśnić sobie wielu zdarzeń czy sytuacji. Nie mamy wiedzy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to realne byty czy wyłącznie chemiczne procesy mające miejsce w naszych organizmach. Nie jesteśmy wręcz w stanie udzielić sobie odpowiedzi na pytanie czy magia miłosna to tylko kombinacja feromonów a także wyglądu zewnętrznego czy jakieś przedziwne zjawisko, jakie używamy dosłownie nieświadomie (czy też świadomie z pomocą specjalnych zaklęć).

Zamknięty dla naszych ludzkich oczu cały czas jest duchowy świat, niemożliwy do wyjaśnienia poprzez biologię, fizykę czy chemię. Być może pewnego dnia ludzkość będzie w stanie wytłumaczyć wszelkie te niewyjaśnione sytuacje, które to w tej chwili budzą fascynację oraz lęk, lecz w tej chwili ich geneza zostaje dla nas nierozwiązaną tajemnicą. Nie myli się stare porzekadło, że są na świecie takie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom i chodź dziś zamienimy filozofię na naukę to i tak nie jest możliwe by nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi ekspertami w tej dziedzinie są mistycy, wróżki oraz czarownicy, których skuteczność jest kwestią sporną (choć nie jest wiadome czy to ze względu na oszustwa czy trudności w kontrolowaniu niektórych sytuacji). Pewnie odpowiedź jest gdzieś w środku a także bardzo wielu istnieje oszustów w branży ezoterycznej, niemniej jednak niesłabnąca popularność tej branży umożliwia nam również szukać w tej branży pewnej efektywności.

Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia a także wszelka bardzo podobna aktywność jest w dalszym ciągu zbyt tajemnicza, ażeby można było ją zupełnie zlekceważyć. Kluczem okazuje się tu zapewne wybór właściwego specjalisty, który to oczywiście nie jest łgarzem, ale też może pochwalić się wieloma, potwierdzonymi poprzez indywidualnych klientów opiniami na temat efektywności jego funkcjonowania.Ewidentne jest jednakże jedno. Nie powinno się samemu bawić się z siłami, jakich nie jesteśmy w stanie zrozumieć i nad którymi to nie umiemy zapanować. Może się to wyjątkowo źle zakończyć dla tych, którzy tego próbują.
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *