Auta, motocykle

Graczy wyposaża się w broń oraz kamizelki

Jest wiele okazji na wręczenie komuś upominku – urodziny, wieczór panieński czy imieniny. Nieraz mamy niemały problem z wybraniem prezentu dla drugiej osoby. Jeśli chcielibyśmy złamać schemat i podarować coś niebanalnego, należy poszperać ciut dalej. Niecodzienna propozycja na prezent? Zaplanowanie wyjścia a także wybranie fajnej atrakcji. Aby zrobić solenizantowi radość, mamy możliwość zakupić wejściówki do tunelu aerodynamicznego. Kolejne propozycje to: lot rekreacyjny nad miastem, wycieczka za miasto z biurem podróży albo… Paintball Poznań.

Zwłaszcza ostatnia propozycja jest interesująca, bo ta wersja paintballu pojawiła się w naszym kraju stosunkowo niedawno. Na czym właściwie polega? Tak jak w zwykłym paintballu uczestnicy muszą być odpowiednio ubrani. Graczy wyposaża się w kamizelki oraz broń. Jedyną różnicą jest tutaj to, że broń nie strzela kulkami, które trafiając gracza zostawiają na jego ciele liczne siniaki. Z broni wychodzi wiązka światła, która trafiając rywala, odejmuje mu wirtualne punkty. Na końcu można obejrzeć jej przebieg. Jest to możliwe dzięki systemowi czujników zamontowanych na kamizelkach.

Ten rodzaj rozrywki jest bardzo bezpieczny oraz stanowi superową propozycję nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Jeżeli mamy wątpliwości co do pomysłu na nietuzinkowy prezent, warto zastanowić się nad wspólną grą w laserowy paintball.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *