Inne,  Medycyna i uroda

Hybryda jest bardzo odporna uszkodzenia.

Hybrydowy manicure jest coraz bardziej lubiany. Z pewnością zawdzięcza to swojej niezwykłej trwałości oraz pięknemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, taka hybryda jest odporna na uszkodzenia i nie odpryskuje. Nasze paznokcie będą wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do 2-3 tyg.. Czym jest paznokcie Kraków centrum?

 

To połączenie normalnego lakieru do paznokci oraz specjalnego żele do wykonywania manicure. Będziemy mogli go wykonać w profesjonalnym studiu albo we swoim lokalu mieszkalnego. Natomiast do samodzielnego wykonania hybryd, wymagany będzie zakup kilku rzeczy, takowych jak przykładowo baza do hybrydy, jej kolor, nawierzchniowa hybryda czy lampa UV. Nie jest to na pewno duży wydatek, a kupione akcesoria wystarczą na długi czas a także będziemy potrafili robić sobie we własnym zakresie hybrydy. W momencie gdy już zaznajomimy się dobrze z sposobem wykonywania hybryd, cały proces może trwał do kilkunastu minut. Czas pracy jest krótki, zaś końcowy efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest trudne. Wystarczy spiłować warstwę nawierzchniową paznokcia, na którym jest położona hybryda. Kolejno nasączamy wacik w specjalnym preparacie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na której to znajduje się lakier i obwijamy folią aluminiową. Po piętnastu minutach powinnaś zobaczyć, czy hybryda schodzi. Jeżeli tak, delikatnie zdejmujemy lakier pilniczkiem albo patyczkiem drewnianym. Jeśli nie, przykładamy znowu namoczony wacik na parę min..

 

Po zabiegu, dobrzeużyć odpowiednich odżywek, , które utrzymują bardzo dobrą formę paznokciom. Warto mieć na uwadze, że jeżeli nasze płytki paznokciowe są uszkodzone, osłabione lub chore, nie powinnaś kłaść na nie hybrydy, bo może pogorszyć ich stan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *