Inne,  Medycyna i uroda

Hybrydowy manicure na 100% góruje nad malowaniem paznokci zwyczajnym lakierem.

Paznokcie hybrydowe to wielki hit ostatnich miesięcy. Najpewniej jeszcze dość długo będzie się trzymać. Manicure hybrydowy Kraków zdecydowanie góruje nad malowaniem sobie paznokci normalnym lakierem ze względu na długotrwałość krycia a dodatkowo szybkie schnięcie. Kilka chwil po ukończeniu malowania swoich paznokci będziemy mogli porwać się codziennym aktywnościom.

 

Nie jesteśmy zmuszeni czekać w nieskończoność, do momentu aż paznokcie wyschną, a finalnie i tak zostać z ryską na ładnym lakierze. Paznokcie hybrydowe są gotowe do używania zaraz po wyjściu z salonu kosmetycznego/ lub zrobieniu manicure w swoim domu. Oprócz tego, posiadamy coraz więcej sposobów. Jest dużo spółek, które mają szeroką gamę produktów do hybryd.

 

Producenci zaskakują nas odcieniami oraz dodatkowo dodatkami: pyłkami, brokatem, drobinkami, lakierami w stylu cat eye oraz diamencikami czy innymi elementami, które można nakładać na hybrydy. Hybrydowy lakier nakłada się bardzo szybko a także efektownie, łatwo utwierdza i gotowe! Istnieje możliwość robić hybrydowe paznokcie zarówno w salonie, jak również w swoim mieszkaniu. Co powinniśmy wybrać? Jeżeli nie masz doświadczenia, a zależy tobie na perfekcyjnym wykończeniu- umów się do salonu. Zrób to też wtedy, kiedy masz chęć na bardziej drobiazgowe zdobienia lub lakier, którego nie jesteś całkowicie pewna i nie chcesz go kupować.

 

Znakomitym pomysłem jest kupienie zestawu do domowego wykonywania manicure. Wymaga to od nas jednakże nakładu pieniężnego a także cierpliwości. Zwykle domowy manicure hybrydowy utrzymuje się odrobinę krócej aniżeli ten z salonu. Sama wybierz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *