Inne

Każdy z nas, jest wystawiony na niechciane telefony.

Masz jedno nieodebrane połączenie, lecz nie masz pojęcia, kto to? Wyświetla wam numer telefonu, ale nie wiesz kto to więc nie chcesz odebrać? Sprawdź co to za numer i miej gwarancję, że nie jest to telemarketer. Wielokrotne telefony od telemarketerów. Coraz częściej może się tak wydarzyć, iż osobisty numer telefonu wpadnie w złe ręce. Nie brak korporacji, jakie zarabiają na podawaniu numerów telefonów różnym podmiotom.

 

Każdy spotkał się choć jeden raz, z tym że miał telefon, nie wiedział kogo to numer ale odebrał telefon. Potem stało się jasne, że dzwonił do nas telemarketer , który proponował kupienie zestawu garnków albo usługi finansowe. Mamy możliwość nie odbierać połączeń z numerów, jakich się nie zna, lecz taka strategia ma możliwość przyczynić się do tego, iż przypadkiem nie odbierze się niezwykle ważnego połączenia. Plaga niechcianych telefonów. Właściwie każdy, kto ma telefon, a w dzisiejszych czasach tego typu sprzęt posiada niemalże każdy człowiek, jest narażony na denerwujące połączenia. Telemarketerzy mogą dzwonić po parę razy dziennie – do osiągnięcia celu, aż się dodzwonią. Nierzadko ktoś z nas nie zdąży odebrać telefonu i wtedy próbuje oddzwonić a okazuje się, iż bywa to nierealne. Wtedy możemy myśleć, iż takie połączenie zostało załatwione przez automat.

 

Czy jesteśmy w stanie się przed takimi telefonami bronić? Pierwszy sposób to zablokowanie numeru, który cały czas wydzwania. Natomiast zanim się to zrobi, to powinno się sprawdzić, czy to na pewno jest numer telemarketera. Jest możliwość numery komórek wyszukać na specjalnych wortalach, na których użytkownicy dodają opinie dotyczące denerwujących połączeń telefonicznych.

Źródło: kto-dzwonil.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *