Inne,  Turystyka

Kurs meleksem jest bardzo tani.

Łeba jest jedną z najpiękniejszych miejscowości położonych nad naszym polskim morzem. Wjazd do tej miejscowości będzie jednym z najlepszych rozwiązań, jeśli ktoś z nas pragnie spędzić spokojne wakacje z dala od miejskiego zgiełku. Tutaj plaże są czyste i jakość wody jest niezwykle wysoka.

 

Urlop w Łebie z pewnością będzie należał do tych najbardziej udanych. Jednak będąc w tej miejscowości nie warto tylko leżeć do góry brzuchem na piasku. Warto poznać także liczne atrakcje, jakich nie brakuje w mieście lub w jego najbliższych okolicach. Z pewnością do takowych interesujących miejsc należą znajdujące się w pobliżu wydmy. Ale powinno się pamiętać, że dotarcie do tego urokliwego zakątka nie jest takie proste. Te wydmy są daleko od centrum miasta. Warto skorzystać z oferty odpowiedniego busika lub meleksów, które zawiozą pasażerów do samego wejścia na obszar parku. Meleks Łeba wydmy można spotkać na terenie całego miasta. Całkiem prawdopodobne, że zaraz po wyjściu na ulicę ujrzymy specjalne meleksy, które poruszają się po całym mieście. Zwłaszcza w lecie jest ich naprawdę bardzo dużo.

 

Meleks Łeba jest w stanie zabrać na swój pokład nawet dziesięć osób, zatem jeśli duża grupa planuje wybrać się na wycieczkę na piękne wydmy, to bez większego problemu będzie można się wspólnie zabrać. Przejazd meleksem jest tani, więc naprawdę należy przy takiej okazji skorzystać z tego, iż jest ktoś kto będzie chciał zawieźć nas na miejsce. Przy wejściu na teren parku można korzystać z kolejnych meleksów, jakie zawożą wielu turystów już pod same wydmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *