Dom,  Inne,  Nieruchomości

Można wybrać sobie rodzaj sterowania naszymi żaluzjami.

Moda na wygląd okien ulega zmianom. Raz modne są pięknie zdobione firanki, a następnie rzymskie rolety, innym razem furorę robią podwójne zasłony, a następnie wracają do naszych łask żaluzje. Tak jest i teraz – żaluzje w oknach występują coraz to częściej, a dlatego że bardzo popularne jest wybieranie surowców pochodzenia naturalnego, to są żaluzje z drewna.

 

Żaluzje wykonywane są z lameli bambusowych albo drewnianych. Można wybrać dla siebie żaluzje zrobione z lameli o szer. dwudziestu pięciu milimetrów lub lameli o szer. pięćdziesięciu milimetrów. Montaż żaluzji jest niezmiernie prosty i istnieje możliwość przeprowadzić go na 3 sposoby: bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu albo we wnęce okiennej. W dodatku możemy wybrać rodzaj sterowania naszymi żaluzjami: sterowanie klasyczne – ręczne, sterowanie żaluzjami za pomocą pilota radiowego lub nowoczesne sterowanie żaluzją – wykorzystując aplikację do komórki. Do pozytywnych cech drewnianych żaluzji należy zaliczyć również to, że nie łamią się, są mocna, a ich powierzchnie eksponowane na słońcu nie tracą koloru.

 

Żaluzje drewniane mają naturalną, ciepłą a także elegancką kolorystykę. Odcień lameli możemy sobie wybrać z szerokiej palety kolorystycznej oraz dobrać takie drewniane żaluzje do własnego wnętrza, aby nadać mu niepowtarzalnego wyglądu. Drewniane żaluzje oprócz niepowtarzalnego wyglądu i roztaczania przyjaznej aury, pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, utrzymują temperaturę i pozwolą zapobiec nagrzewaniu się wnętrza domu. Jest możliwość je bez problemu zamocować na dużych, średnich i małych oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *