Inne

Na blogach możemy odszukać interesujące propozycje na wyjazd.

Czym jest blog? Blog to forma strony internetowej zawierającej posty, przypomina nam elektroniczną wersję pamiętnika. Całość blogów nosi miano blogosfery. Przeważnie blogi stanowią krótkie albo nieco dłuższe wpisy (pisemna forma).

 

Stosując współczesną rozwiniętą technologię powstają także videoblogi, inaczej bardzo krótkie filmy, które pokazują życie videoblogera. Ta forma dzielenia się swoim życiem zyskuje coraz większą popularność w internecie, ponieważ bardzo wielu ludziwoli obejrzeć filmik aniżeli przeczytać. Jak wiadomo znacząca większość z nas jest wzrokowcami, więc krótki filmik z ciekawego miejsca dłużej zapadnie nam w pamięci niż wpis o nim. Które blogi warto jest śledzić? W bardzo wielu przypadkach wybieramy dzieła blogerów, którzy to poruszają ważne dla nas zagadnienia albo takie, którymi się interesujemy. Jest kilka typów blogów np blog wielotematyczny, czyli tzn. blog  o wszystkim – http://www.borexpo.pl/, który mieści wiele przeróżnych tematów. Bardzo często twórcy takowych wpisów opowiadają osobiste życie i to co nietypowego w ostatnim czasie się w nim wydarzyło, takie coś czym muszą pochwalić się innym ludziom. W dzisiejszych czasach największą popularnością cieszą się blogi o podróżach i urodzie.

 

Będziemy mogli na nich znaleźć porady jak należy troszczyć się o skórę, włosy czy paznokcie, w jaki sposób pozbyć się pomarańczowej skórki, ale to że blogerzy umieszczając na swoim blogu relacje z podróży samoczynnie sprawia, że zamierzamy także udać się w takie miejsca. Częstokroć to właśnie na blogach podróżniczych będziemy mogli odszukać ciekawe propozycje na wakacyjnywyjazd czy majówkę. Blogi nierzadko mogą zastąpić tobie wizytę u doktora. Są strony, na jakich fachowcy w swojej dziedzinie dzielą się swoimi własnymi radami z internautami całkowicie za darmo. Można wysłać zapytanie a bez wątpienia ktoś z nich wam odpowie. De fakto współcześnie chyba nie ma takiej dziedziny, na której temat nie powstałby blog. Niewątpliwie niektórzy blogerzy są tak popularni, że tworzenie takiej strony zajmuje im bardzo dużo czasu a w większości nawet staje się źródłem utrzymania. Z tego powodu, iż bloga wyjątkowo łatwo jest założyć niełatwo jest się “przebić”, dotrzeć do większej ilości ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *