Poradniki

Oprogramowanie LoMag: co zapewnia nam wersja demonstracyjna?

Sprawdzony program magazynowy 

to doskonały wybór dla przedsiębiorstw, które stawiają na komfort oraz swobodę codziennej pracy. Właściwie skonfigurowane oprogramowanie pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu. Osoby zarządzające powierzchniami magazynowymi mogą efektywniej wykonywać swoje obowiązki. Jest to szczególnie odczuwalne po upływie kilku miesięcy. Z pewnością wydajność firmy znacząco wzrośnie.

Pełna wersja oprogramowania

Na uwagę zasługuje fakt, że wersja demonstracyjna oprogramowania magazynowego LoMag niczym nie różni się od wersji pełnej. Otrzymujemy więc dostęp do wszystkich oferowanych funkcji. Możemy więc dokładnie poznać opisywany program. Nie trzeba obawiać się, że wersja demo odbiera jego funkcjonalność. Oczywiście za oprogramowanie testowe nie musimy płacić. Jeśli nie spełni ono naszych oczekiwań, to wystarczy je odinstalować .

Za darmo możemy uruchomić program aż 30 razy.

Kolejnym krokiem jest podjęcie ostatecznej decyzji o zakupie. Wprowadzenie klucza aktywacyjnego Jeśli zdecydowaliśmy się na zakup oprogramowanie, to musimy wprowadzić klucz aktywacyjny. Jest to unikatowy kod, który przypisywany jest każdemu użytkownikowi w momencie zakupu. W przypadku LoMag oprogramowanie może zostać zainstalowane na dowolnej liczbie urządzeń. Stanowi to spore ułatwienie. Plusem wyżej wspomnianego rozwiązania jest także oszczędność gotówki. Nie ma konieczności wykupywania kilku kluczy aktywacyjnych. Program możemy zainstalować zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych potrzeb. Aplikacja na smartfona przyda się w szczególności osobom zarządzającym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *