Dom,  Inne

Ten rodzaj świec, w których wypełnienie produkuje się z wosku, małymi krokami rozpoczyna opanowywać polski rynek.

Ten rodzaj świec, w których środek wytwarza się z wosku, powoli zaczyna opanowywać nasz rynek. Mimo że niektórzy nadal o nim nawet nigdzie nie słyszeli, z pewnością warto zainteresować się tego typu wyrobem, gdyż jest on w pełni eko, za sprawą czego jego produkcja nie wpływa negatywnie na otaczające nas środowisko. Naturalne świece produkowane z sojowego wosku to dobra alternatywa dla standardowych świec parafinowych. Nie rozchodzi się tu już wyłącznie o kwestie dotyczące ekologi, chociaż one są z pewnością najważniejsze.

Sojowy wosk wyróżnia się biodegradowalnością. Jest w 100% biodegradowalny, a to oznacza, iż samoistnie rozkłada się następnie w środowisku, nie pozostawiając po sobie najmniejszych szkodliwych odpadów. Może on być jednocześnie bezpiecznie stosowany wręcz przez alergików czy też jednostki które mają problemy z różnymi uczuleniami. Wosk z soi nie zawiera absolutnie żadnych trujących substancji. Jest wolny od chemii, a dzięki temu bezpieczny dla środowiska, oraz dla samego człowieka.

https://sojowe-swiece.pl/ proponują także swoim użytkownikom coś ekstra – długi okres czasu palenia. O dziwo mogą palić się istotnie dłużej od swych parafinowych zamienników. Powiada się, że mają nawet dwukrotnie wyższą żywotność, poprzez co stają się równocześnie wyrobami wyjątkowo ekonomicznymi. Taka jedna duża świeca sojowa spokojnie będzie się palić przez parę tygodni. Z pewnością lepiej zatem zainwestować gotówkę w coś takiego, niż wybrać 2 kiepskiej jakości świece parafinowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *