Inne

Uniwersalne kabiny prysznicowe 80x80cm

Wanna vs prysznic

Mimo, że to wanna postrzegana jest jako królowa łazienki, która dostojnie stoi i jest najwyższym przejawem relaksu, to kabiny prysznicowe ścigają się z nią w tej sztafecie konsumpcjonizmu, coraz bardziej doganiając. Już teraz można zauważyć wyraźny podział na zwolenników długich, gorących kąpieli w wannie, oraz szybkich, ale efektywnych prysznicomaniaków. Wśród bogatego asortymentu kabin prysznicowych, znaleźć można uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się we wszystkich realiach, dopasowując się do nawet najbardziej wymagających przestrzeni. Kabiny o wymiarach 80x80cm nie są ani duże, ani za małe. Należą do armatury użytkowej, na podstawowe potrzeby, dając satysfakcję z zażywania kąpieli.

Uniwersalny kształt kwadratu

Kabiny prysznicowe o wymiarach 80x80cm z uwagi na swój kształt kwadratu mogą zostać ulokowane w dowolnym miejscu łazienki, jednak najczęściej spotykane są w jej rogach. Konstrukcja sprzętu pozwala na jej różnorodne sposoby otwierania, z których popularny jest system narożny, drzwi rozsuwanych. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie maksymalnej przestrzeni komunikacyjnej, gwarantującej bezpieczeństwo i komfort. Kabiny kwadratowe o wymiarach 80x80cm mogą być także otwierane na zasadzie skrzydeł uchylnych, jednak ten mechanizm wymaga wolnej przestrzeni łazienkowej w obrębie armatury. Kabiny takie można znaleźć i zamówić pod adresem https://tanialazienka.com/kabiny-prysznicowe-80×80.html.
Z pewnością najbardziej efektowną częścią kabiny prysznicowej jest jej oszklenie, które może być dopasowane do wymogów estetycznych i stylu łazienki. Szyba może być przeźroczysta lub matowa w zależności od upodobań i gustu domowników.

Czystość dzięki zastosowanym materiałom

Niezwykle ważnym elementem, który dyktuje funkcjonalność kabiny prysznicowej jest jej struktura i materiał wykonawczy, które wpływają na utrzymywanie sprzętu w czystości. Zamknięta przestrzeń w której obecna jest stale wysoka temperatura, sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów, a także nagromadzeniu brudu. Im mniej szczelin i zakamarków i prosta konstrukcja, tym łatwiej będzie zachować estetyczne warunki przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Nowoczesne rozwiązania szyb, posiadają powłokę easy clean, która chroni oszklenia przez rozmnażaniem drobnoustrojów. Większość kabin prysznicowych jest jednak wykonana ze stali szlachetnej, która spisuje się w użytkowaniu przez wiele lat, ciesząc domowników nienagannym wyglądem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *