Inne

W dobie ogólnoświatowego kryzysu który związany jest z panoszącym się wirusem

W dobie ogólnoświatowego kryzysu powiązanego z pandemią zdecydowana część naszego życia przeniosła się do internetu oraz posiada formę zdalną.

Coraz powszechniejsze jest udzielanie korepetycji, prowadzenie zajęć lekcyjnych czy też różnego rodzaju biznesowe kontakty przy użyciu komunikatorów typu skype bądź messenger.
Także prawnicy, radcy prawni i adwokaci musieli odnaleźć rozwiązanie które umożliwi im w tym trudnym czasie pracę. Wszystkie tego typu porady  nabrały formę zdecydowanie bardziej zdalną, gdzie prawnik nie musi wcale opuszczać domowego gabinetu żeby  swobodnie porozumiewać się ze swoim klientem przebywającym przykładowo w totalnie innym mieście bądź kraju. Telefoniczna porada prawna powoli zaczynają zdobywać rynek. Za nimi podążają wszelkiego typu  porady prawne online, które szturmują skutecznie – ale w pełni bezpiecznie – kancelarie prawne zarówno na terenie RP, jak również na całym świecie. Wspomniane wcześniej prywatne komunikatory w obecnej chwili przeżywają  prawdziwy rozkwit. Porady prawne poprzez skype jeszcze nie tak dawno mogły się wydawać czymś dość odległym, będącym mgłą niejasności i niepewności, natomiast w dobie trudnych czasów zdobywają coraz większe uznanie.

Natomiast czy gdy całość powróci do normalności, a zaraza ustanie – do normalności powrócą także  nasze kontakty i sposób w jaki będziemy zyskiwać porady? Tego nikt  nie jest do końca pewien. Całkiem możliwe, że ta globalna sytuacja pozostawi znamienite piętno w świadomości ludzi, którzy mogą bardzo długo pozostawać niechętni bliskim kontaktom międzyludzkim.
Nadchodzący czas z pewnością pokaże, natomiast od dawna wiadomo, że tak na prawdę wszystko zdołasz zrobić zdalnie, nie opuszczając własnego miejsca zamieszkania!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *